Selimiye - Bozburun Turu


Fiyat Hesaplayın

SELİMİYE – BOZBURUN TURU

  07 – 09 Temmuz / 15 – 17 Temmuz / 24 – 26 Temmuz 

3 GÜN - 2 GECE

 

Araçlarımıza %50 Kapasite ile Misafir Alınmaktadır.

 

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 07:00 BALÇOVA, 07:10 ÜÇKUYULAR , 07:30 ÜÇYOL , 08:00 KARŞIYAKA ANIT (Bostanlı iskele, Yunuslar, Anıt) , 08:20 BORNOVA E.Ü. Hastane Önünden siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden, GÖKOVA’ ya ulaşıyoruz. Burada GÖKOVA KÖRFEZİ ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, İlk durağımız GÖKOVA AKYAKA beldesi oluyor. Tatlı su ve deniz suyunun buluştuğu bir doğa harikası ve canlı bir akvaryum olan AZMAKBAŞI tekne (ekstra) turumuzu yaparak öğle yemeğimizi (ekstra) alıyoruz. Bu keyifli saatler sonunda SELİMİYE ‘ye gelerek butik otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Selimiye ‘nin muhteşem güzellikteki denizinden faydalanabilir. Akşam yemeğini (ekstra) serbest olarak alıyoruz.Konaklama Otelde .

2. gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, isteyen konuklarımızla beraber, tam gün SELİMİYE TEKNE TURU ’na (ekstra) katılıyoruz. Selimiye tekne turunda, muhteşem güzellikteki, Dişlice – Bencik – Akvaryum – Kızılkum – Dirsekbükü - Kocabahçe – Sığliman koylarını v.b. geziyoruz. Geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından, tekrar SELİMİYE ’ye dönüyoruz. Akşam yemeğini (ekstra) serbest olarak alıyoruz.Konaklama Otelde .

3. gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, deniz ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Öğle saatlerinde otelimizden ayrılarak Bir başka güzellikteki BOZBURUN ‘a gidiyoruz. Bu küçük ama şirin ilçede serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz cafe lerde çay ve kahve içebilir , dileyen misafirlerimizde sahilinde yürüyüş yapabilir. Belirlenen saatte aracımızda toplanarak yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Doğa güzellikleriyle göz kamaştıran KIZKUMU ‘nda küçük bir mola veriyoruz. Bu molamız sonrası İzmir ‘e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli gezi dostlarımızla başka bir YENİDEN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- HOTELDE 2 GECE O.K.KONAKLAMA

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

- OTELLERDE EKSTRA HARCAMALAR

- ÖĞLE ve AKŞAM YEMEKLERİ

- TEKNE TURLARI