Pamukkale - Buldan Turu


Fiyat Hesaplayın

PAMUKKALE – BULDAN TURU

03 – 05 ARALIK / 3 GÜN – 2 GECE

5* RICHMOND TERMAL OTEL

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler

Tur Programı

1. gün

Saat: 08:00 ÜÇKUYULAR , 08:30 ÜÇYOL , 08:50 KARŞIYAKA 09:15 BORNOVA ‘dan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yola çıkıyoruz.Torbalı 'da kahvaltı molasından sonra Denizli’nin en gelişmiş ilçelerinden biri olan BULDAN’A gidiyor öncelikle meşhur buldan lezzetleriyle öğle yemeğimizi alıyor ve alışveriş için BULDAN’ın güler yüzlü esnaflarını ziyaret ediyoruz.Bizlere sunmuş oldukları hepsi birbirinden renkli,zarif,ipek kumaşları,havluları,kilimleri ile her türlü tekstil ihtiyacımızı giderebiliyoruz. Buldanın bizi büyüleyen nostaljik dokusu içinde yaptığımız yürüyüş ve alışverişin ardından yola çıkarak Ülkemizin en önemli Termal merkezi olan KARAHAYIT'ın en lüks oteli 5* RICHMOND TERMAL OTEL'e geliyoruz.Akşam yemeğine kadar otelimizin açık-kapalı termal havuzları , hamam ,sauna ve SPA dan faydalanabiliriz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ile Pamukkale'nin binlerce yıldır yerleşim merkezi olmasını sağlayan şifalı termal sularıyla dünyaca ünlü beyaz TRAVERTENLERİ geziyoruz.Bu güzel gezimizin ardından Öğle yemeği molası veriyoruz.Belirlenen saatte toplanarak otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğine kadar otelimizin açık-kapalı termal havuzları , hamam ,sauna ve SPA dan faydalanabiliriz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. gün

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra,otelimizin tüm imkanlarından faydalanabiliriz.Saat 12:00 de otelimizden ayrılıp, DENİZLİ' ye yeni kazandırılan bir zenginlik olan TELEFERİK ile BAGBAŞI YAYLASI' na çıkıyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası İzmir’e dönmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz.Bir başka YENİDEN TURİZM organizasyonunda sizleri tekrar ağırlamak dileği ile vedalaşıyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 5* RİCHMOND TERMAL OTEL YP. KONAKLAMA  ( 2 GECE )

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

- ÖĞLE YEMEKLERİ

- TELEFERİK ÜCRETİ