Marmaris Turu


Fiyat Hesaplayın

MARMARİS TURU

 GÖKOVA – ORHANİYE – KIZKUMU – SELİMİYE

10 – 12 HAZİRAN

3 GÜN – 2 GECE

GÖLMAR BEACH OTEL

HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
10.06.2023 2,499 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 07:00 BALÇOVA, 07:10 ÜÇKUYULAR , 07:30 ÜÇYOL , 08:00 KARŞIYAKA ANIT (Bostanlı iskele, Yunuslar, Anıt) , 08:25 BORNOVA E.Ü. Hastane Önünden siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molası sonrası AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden, GÖKOVA’ ya ulaşıyoruz. Burada GÖKOVA KÖRFEZİ’ nin büyüleyen manzarasını seyredip, MARMARİS’E ulaşıyoruz. MARMARİS’ te panoramik şehir turundan sonra GÖLMAR BEACH OTEL ’e yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımız otelin aktivitelerinden faydalanıp, denize havuza girebilirler. Akşam yemeği ve konaklama Otel de.

2. gün

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası öğlene kadar otelimizin tüm imkanlarından faydalanarak deniz – güneş ve havuzun tadını çıkarıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası Marmaris KÖY TURU’ muza başlıyoruz. Doğa güzellikleriyle göz kamaştıran ORHANİYE, KIZKUMU, SELİMİYE görülecek yerler arasında. Bu köylerimizde serbest zaman verip, bal ve kekik alışverişleri yapabilirsiniz. Köy turumuzun ardından .Akşam yemeği ve konaklama GÖLMAR BEACH otelimizde.

3. gün

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası öğlene kadar otelimizin tüm imkanlarından faydalanarak deniz – güneş ve havuzun tadını çıkarıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası Otelimizde ayrılarak MARMARİS Merkeze gelerek serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte aracımızda toplanarak İZMİR’ e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli gezi dostlarımızla başka bir YENİDEN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 2 GECE OTEL DE. HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

- OTELLERDE EKSTRA HARCAMALAR

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI