Marmaris - Datça Turları


Fiyat Hesaplayın

MARMARİS – DATÇA TURU

 GÖKOVA – ORHANİYE – KIZKUMU – SELİMİYE

06 – 08 Temmuz / 13 – 15 Temmuz / 20 – 22 Temmuz

4* LUNA BEACH DELUX OTEL HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Araçlarımıza %50 Kapasite ile Misafir Alınmaktadır.

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 07:00 BALÇOVA, 07:10 ÜÇKUYULAR , 07:30 ÜÇYOL , 08:00 KARŞIYAKA ANIT (Bostanlı iskele, Yunuslar, Anıt) , 08:25 BORNOVA E.Ü. Hastane Önünden siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molası sonrası AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden, GÖKOVA’ya ulaşıyoruz. Burada GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, MARMARİS’E ulaşıyoruz. MARMARİS’te panoramik şehir turundan sonra 4* LUNA BEACH DELUX OTEL’e yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımız otelin aktivitelerinden faydalanıp, denize havuza girebilirler. Akşam yemeği ve konaklama Otel de.

2. gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, dileyen konuklarımızla beraber, tam gün DATÇA TEKNE TURU’na (ekstra) katılmak üzere DATÇA`ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde BALIKAŞIRAN,BÖRTÜBET KOYLARINI görerek Datça yarım adasının güzellikleri arasında DATÇA`ya ulaşıyoruz.Burada bizi bekleyen teknemizde yerlerimiz alarak muhteşem DATÇA koylarını görmek üzere yola çıkıyoruz.Bu keyifli tekne turumuzda Dilek Mağarası ,Hayıtbükü , Palamutbükü , İnce Burun ve Akvaryumda denize girip keyifli bir gün geçiriyoruz.Saat 18:00 de teknemizden inerek DATÇA çarşısında Bal ve Badem alışverişi yaparak MARMARİS’e dönüyoruz. .Akşam yemeği ve konaklama Otel de.

3. gün

Sabah kalvatısını ve öğle yemeği sonrası otelimizden ayrılarak Marmaris KÖY TURU’muza başlıyoruz. Doğa güzellikleriyle göz kamaştıran ORHANİYE, KIZKUMU, SELİMİYE görülecek yerler arasında. Bu köylerimizde serbest zaman verip, bal ve kekik alışverişleri yapabilirsiniz. Köy turumuzun ardından İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde siz degerli gezi dostlarımızla başka bir YENİDEN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 2 GECE 4* LUNA BEACH DELUX HOTEL DE. HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

- OTELLERDE EKSTRA HARCAMALAR

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

- TEKNE TURLARI