Likya Turu (Kaş-Kalkan-Kekova-Fethiye)


Fiyat Hesaplayın

LİKYA TURU

Finike – Demre - Kaş – Kalkan - Kekova – Patara - Saklıkent

 

26 - 28 TEMMUZ

 

3 Gün – 2 Gece

 

 

Kalkan Kalamar Otel

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
26.07.2024 7,249 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 07:00 BALÇOVA , 07:10 ÜÇKUYULAR, 07:30 ÜÇYOL , 07:50 KARŞIYAKA ANIT , 08:20 BORNOVA E.Ü. Hastane Önünden siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molası sonrası AYDIN – DENİZLİ – ACIPAYAM – ELMALI yolu ile KAŞ ‘a geliyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda öğle yemeğimizi alabilir , sahilde yürüyüş yapabilir , cafelerde oturabiliriz. Belirlenen saatte buradan ayrılarak KALKAN ‘a gelerek otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz – havuz ve güneşin tadını çıkarabilir. Akşam yemeği ve Konaklama KALKAN KALAMAR Otelimizde.

2. gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yola çıkarak KEKOVA’ ya geliyoruz. KEKOVA tekne turumuza (ekstra) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu ‘nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki Lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkanı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası , Batık Şehir , Hamidiye Koyu , Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerlerdir. Tekne turumuz sonrası DEMRE ‘ye geliyoruz. Burada AZİZ NİCHOLAS (Noel Baba) kilisesini geziyoruz. Belirlenen saatte buradan ayrılarak Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama KALKAN KALAMAR Otelimizde.

3. gün

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran PATARA ’ya gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda denize girebiliriz. Belirlenen saatte hareket ederek SAKLIKENT e geliyoruz. Zengin bir doğa ve renk cümbüşü içinde SAKLIKENT’ i gezmeye başlıyoruz. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Belirlenen saatte aracımızda toplanarak yola çıkıyoruz. Gökova Körfezi ve Akyaka’yı fotoğraflayarak Sakar Geçidi üzerinden İZMİR ‘e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molalar sonrası Akşam saatlerinde İZMİR ‘de olarak siz değerli misafirlerimizle bir başka YENİDENTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz .

Hizmetler

ÜCRETE  DAHİL OLAN HİZMETLER

ÜCRETE  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • 2 Gece Kalamar Otel Konaklaması
  • Oteldeki Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekleri
  • Profesyonel Rehberlik ve Çevre Gezileri
  • Kişi Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Seyahat Sigortası
  • Müze Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
  • Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
  • Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemekleri
  • Kekova Tekne Turu

Whatsapp'tan Yazın

Merak ettiklerinizi whatsapp üzerinden bize danışın