Kurban Bayramı - Sarıgerme Turu


Fiyat Hesaplayın

SARIGERME – DALYAN TURU

 

31 Temmuz – 03 Agustos

 

 4 GÜN / 3 GECE

 

5* TUI BLUE TROPIKAL OTEL

HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler

Tur Programı

1. gün

: 07:00 ÜÇKUYULAR , 07:25 ÜÇYOL , 07:55 KARŞIYAKA , 08:15 BORNOVA dan Siz değerli misafirlerimizi aldiktan sonra yola çıkıyoruz.Yolda vereceğimiz kahvaltı sonrası(ekstra) Aydın,Çine yolu ile, ÇİN BARAJI’nı ve GÖKBELİ DAĞLARI’nın muhteşem jeolojik oluşumlarını izleyerek yolumuza devam ediyoruz.YATAĞAN ve MUĞLA’yı geçerek SAKAR GEÇİDİ’nden GÖKOVA KÖRFEZİ nin güzelliklerini seyrederek fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra yolculuğumuza devam ederek SARIGERME ye ulaşıp Otelimize yerleşiyoruz.Günün yorgunluğunu atmak için deniz,havuz ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Konaklama 5* TUI BLUE TROPIKAL RESORT otelimizde.

2. gün

Tüm gün boyunca bu muhteşem otelimizin tüm aktivitelerinden faydalanıyor tüm yorgunluğumuzu atıyoruz.Konaklama 5* TUI BLUE TROPIKAL RESORT otelimizde.

3. gün

Tüm gün boyunca bu muhteşem otelimizin tüm aktivitelerinden faydalanıyor tüm yorgunluğumuzu atıyoruz.Konaklama 5* TUI FAMILY LIFE TROPIKAL RESORT otelimizde.

4. gün

Kahvaltı sonrası öğle yemeğine kadar çevreyi gezebilir otel aktivitelerinden yararlanabiliriz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Otelimizden ayrılarak DALYAN’a geliyoruz.Burada bizi bekleyen teknelerimizle(ekstra) bir dünya cenneti,CARETTA CARETTA ‘larin yaşam ve üreme alanı olan DALYAN-İZTUZU sahillerine gitmek üzere teknelerimize biniyoruz. Tekne turumuzu yaparken,3500 yıl öncesi Anadolunun en büyük uygarlıklarından olan KAUNOS KRALLIĞI’nın kaya mezarlarını görüyoruz.Dalyana farklı bir güzellik katan sazlıklar arasında çok keyifli bir yolculuk yaparak İZTUZU PLAJLARI’na geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanda denizin, günesin ve plajın keyfini çıkarabiliriz.Belirtilen saatte toplanarak tekrar teknemize binerek DALYAN a dönüyoruz.Bu keyifli ve yorucu saatlerinden ardından toplanarak İZMİR’e dönüş yolculuğuna başlıyoruz.Akşam saatlerinde İzmir’de oluyoruz.Bir başka YENİDEN TUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 3 GECE HERŞEY DAHİL OTEL KONAKLAMASI.

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

- TEKNE TURLARI