Kurban Bayramı - LİKYA TURU ( 3 Gece Konaklama )


Fiyat Hesaplayın

KURBAN BAYRAMI

LİKYA TURU

Antalya – Olympos - Kaş – Kalkan - Kekova – Patara - Saklıkent

 

15 - 19 HAZİRAN

 

4 Gün – 4 Gece

 

Adrasan Konaklama Ayrıcalığı ile…

 

Adrasan Palmira Otel

 

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
16.06.2024 9,499 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

1.GÜN GECE 15 HAZİRAN : Akşam saat 23:00 Üçkuyular Ziraat Bankası önü , 23:15 Üçyol , 23:25 Şirinyer Migros , 23:45 Karşıyaka Bostanlı İskele , 23:50 Karşıyaka Anıt , 24:00 Bornova E.Ü.Hastane Önünden siz değerli misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz. AYDIN-DENİZLİ-KORKUTELİ üzerinden yolda vereceğimiz uygun molalar sonrası sabah saatlerinde ANTALYA ‘da oluyoruz. 1.GÜN 16 HAZİRAN : Burada yapacağımız kahvaltı (ekstra) sonrası Kale İçinde serbest zaman veriyoruz. Saat Kulesi, Yivli Minare ,Yat Limanı , Karaalioğlu Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz sabah kahvelerini manzara eşliğinde içebilir. Belirlenen saatte buradan hareket ederek Göynük – Kemer – Tekirova üzerinden OLYMPOS ‘a geliyoruz. Dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur OLYMPOS ‘ta Kilise , Su Kanalları Agora , Mozaikli ev Korsan Lahiti gibi Antik Kent ‘e ait eserleri görüp rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz. Olympos ‘un eşsiz doğasına ve tarihine hayran kalacaksınız.. Bol bol fotoğraf çekimi sonrasında , muhteşem güzellikte Olympos ve Çıralı Plajına ulaşıyoruz. Bu harika plajda dileyen misafirlerimiz denize girebilir. Öğle yemeğimizi burada serbest olarak aldıktan sonra belirlenen saatte aracımızda toplanarak ADRASAN ‘a gelerek otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz – havuz ve güneşin tadını çıkarabilir. Akşam yemeği ve Konaklama ADRASAN PALMİRA Otelimizde.

2. gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yola çıkarak DEMRE ’ye geliyoruz. AZİZ NİCHOLAS (Noel Baba) kilisesini geziyoruz. Belirlenen saatte buradan ayrılarak KEKOVA’ ya gelerek KEKOVA tekne turumuza (ekstra) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu ‘nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki Lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkanı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası , Batık Şehir , Hamidiye Koyu , Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerlerdir. Tekne turumuz sonrası KAŞ ‘a geliyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda uzun çarşıyı geziyor ve Aslanlı Lahiti görüyoruz. Belirlenen saatte aracımızda toplanarak Adrasan otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama ADRASAN PALMİRA Otelimizde.

3. gün

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Saat 10:00 da hareket edecek olan teknemize biniyor ve Suluada Tekne turumuza çıkıyoruz.(ekstra) Akdeniz’in Maldivleri olarak bilinen Sulu ada ve Sazak Koyu, Akseki koyu, Korsan koyu, Ceneviz koyu, Amerikan koyu fener koyu gibi hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylara da doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak üzere Tarihin pek çok sahnesinde sürekli korsan saldırılarına uğramış Likya şehirleri, ve bu şehirlere saldırıya gelen korsan gemilerinin zaman zaman gizlendiği yerleri de aynı zamanda görüyor ve tarihsel yolculuğumuzu da gerçekleştirmiş oluyoruz. Öğle yemeğini de teknemizde alıyoruz. Enfes manzaraları fotoğrafladıktan, harika koylarda verdiğimiz molalarımızda berrak Akdeniz suyunda yüzdükten sonra saat 16:30 da Adrasan sahiline dönüyoruz. Aracımızdaki yerlerimizi aldıktan sonra otelimize geliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ADRASAN PALMİRA Otelimizde.

4. gün

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak KALKAN ‘a hareket ederek burayı panoramik olarak görüyoruz. Sonrasında 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran PATARA ’ya gidiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrası SAKLIKENT e geliyoruz. Zengin bir doğa ve renk cümbüşü içinde SAKLIKENT’ i gezmeye başlıyoruz. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Belirlenen saatte aracımızda toplanarak yola çıkıyoruz. Gökova Körfezi ve Akyaka’yı fotoğraflayarak Sakar Geçidi üzerinden İZMİR ‘e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molalar sonrası Akşam saatlerinde İZMİR ‘de olarak siz değerli misafirlerimizle bir başka YENİDENTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz

Hizmetler

ÜCRETE  DAHİL OLAN HİZMETLER

ÜCRETE  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • 3 Gece Adrasan Otel Konaklaması
  • Oteldeki Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekleri
  • Profesyonel Rehberlik ve Çevre Gezileri
  • Kişi Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Seyahat Sigortası
  • Müze Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
  • Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
  • Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemekleri
  • Kekova Tekne Turu
  • Adrasan Tekne Turu

Whatsapp'tan Yazın

Merak ettikleriniz whatsapp üzerinden bize danışın