Kurban Bayramı - Likya Turu


Fiyat Hesaplayın

KURBAN BAYRAMI

LİKYA TURU

 

AKYAKA – GÖCEK - 12 ADALAR – KAŞ – KALKAN – KEKOVA - DALYAN  İZTUZU – YUVARLAKÇAY

 

31 TEMMUZ – 03 AGUSTOS

 

4 GÜN – 3 GECE

 

4* GÖCEK LYKİA RESORT

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 07:00 BALÇOVA , 07:15 ÜÇKUYULAR, 07:40 ÜÇYOL , 08.00 KARŞIYAKA ANIT :08:30 BORNOVA E.Ü. Hastane Önünden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Yolda sabah kahvaltımızı alıp (ekstra) yeni doğan günü güzel karşılıyoruz. Bu yolculuğun sonunda, öğle yemeğimizi (ekstra) Sakar Geçidi’nden hemen sonraki durak olan AKYAKA’da hoş bir sohbet eşliğinde yiyoruz. AZMAKBAŞI’nda ilk tekne turumuzu (extra) yapıyoruz ve doğanın eşsiz güzelliklerini hala koruyan GÖCEK 'e doğru yola çıkıyoruz.Otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzundan faydalanabilir.Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.

2. gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında GÖCEK limanında bizi bekleyen teknemize biniyor, birbirinden güzel koyları ve adaları göreceğimiz 12 ADALAR tekne turuna başlıyoruz. Güneşin ve denizin tadını çıkarmak için birbirinden güzel koylarda bol bol mola verip denize giriyoruz. Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası, Zeytinli Ada ve Cennet Koyunu gezdiğimiz doğa harikalarıdır. Günün sonunda GÖCEK’e dönüyoruz. Bu Tekne Turundan sonra, şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz.Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.

3. gün

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz.Fethiye üzerinden SAKLIKENT e geliyoruz.Zengin bir doğa ve renk çümbüşü içinde SAKLIKENT i geziyoruz.Daha sonra KALKAN a geliyoruz.Kalkan da vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz denizin keyfini çıkarabilir.Ardından KAŞ a doğru yola çıkıyoruz.Yolumuz üzerinde KAPUTAŞ PALJI nın güzelliklerini fotoğraflıyoruz. Antik görünüşü ile şirin bir turistik ilçemiz olan KAŞ’a varıyoruz.Öğle yemeğimizi burada aldıktan sonra Kaş sokaklarında, çarşısında ve sahilinde gezintiler yapıyoruz. Buradan ayrılarak KEKOVA geliyoruz.Antik çağın en haraketli liman kenti olan bu bölgede SİMENA antik kentinin kalıntılarını görebiliriz.Yapacağımız tekne turunda (extra) antik kentin sular altında kalmış kalıntılarını görebiliriz.Daha sonra otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı ardından deniz, kumsal ve güneş üçlüsüne eşlik eden tarihi ve doğa zenginliği ile gözde bir tatil beldesi olan DALYAN turumuza başlıyoruz. Su kanallarından teknemizle (ekstra) Kaya Mezarlarını görüyor, rehberimizden BYBLİS ve KAUNOS’un hüzünlü efsanesini dinliyoruz. Dünyaca ünlü Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının yılın belli zamanlarında yumurtalarını bıraktığı İZTUZU PLAJ’ına geliyoruz ve Akdeniz’in mavi sularında yüzüyoruz. Ardından öğle yemeğini (ekstra) DALYAN ÇAYI kenarında restoranda alıyoruz.Yemek sonrası aracımızla buz gibi suların aktığı doğa harikası YUVARLAKÇAY’ a geliyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda çay veya kahvelerimizi içerek çayın üzerinde çocuklar gibi salıncaklara biniyoruz. . Belirlenen saatte aracımızda toplanarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sakar geçidinden Gökova’yı çıkarken doyumsuz körfez manzarasını seyrediyor ve kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. ÇİNE - AYDIN güzergahından İZMİR’e ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize bir başka YENİDEN TUR organizasyonunda görüşmek üzere esenlikler diliyoruz.

Hizmetler

ÜCRETE  DAHİL OLAN HİZMETLER

ÜCRETE  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • 3 Gece Lykia Otellerinde Y.P. Konaklama
  • Profesyonel Rehberlik ve Çevre Gezileri
  • Kişi Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Seyahat Sigortası
  • Müze Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
  • Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
  • Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemekleri
  • 12 Adalar Tekne Turu
  • Akyaka – Dalyan ve Kekova Tekne Ücretleri
  • Ekstra Yapılan Harcamalar