Kıbrıs Turu


Fiyat Hesaplayın

KIBRIS TURU

 

4* PIA BELLA HOTEL

 

24 - 27 TEMMUZ / 21 - 24 AĞUSTOS / 16 – 19 EKİM

                                                 

3 GECE – 4 GÜN

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
24.07.2024 17,300 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺
21.08.2024 17,300 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺
16.10.2024 17,000 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün GAZİMAĞUSA – KAPALI MARAŞ

Değerli konuklarımız Dış Hatlardan hareket edecek olan (ADB ) İzmir - Lefkoşa uçağı ile Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binip Gazimağusa doğru yola çıkıyoruz. Önce St. Barnabas Manastırını ziyaret edip , sonra deniz kenarında bulunan Salamis harabelerini gidiyoruz. Antik Kıbrıs tarihi ve Meteoroloji hakkında bilgiler edindikten sonra artık misafirlerinizin içeriye girebildikleri Kapalı Maraş bölgesini girip bir zamanların Doğunu Parisi dedikleri dünyanın en meşhur ünlülerin rezervasyon yaptırdıkları otelleri görüp beraber yürüyerek keşfediyoruz. Sonra otobüsümüze dönüp Gazimağusa kalesinde ’ki gezimize başlıyoruz Lala Mustafa Paşa Cami , St Nicholas Katedrali , Venedik Sarayı , Namık Kemal zindanı görüp Mağusa kalesi içinde serbest zaman veriyoruz. Alışveriş ve Kıbrıs Tatlısı ( Ekmek Kadayıfı , Şeftali Kebabı ) Turumuzu bitirip Otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

2. gün KARPAZ TURU

Değerli konuklarımız Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Karpaz Yarım Adası’na hareket ediyoruz. Yol üzerinde Caretta caretta ve yeşil kaplumbağaların yumurtlama alanı olan en önemli plajlardan biri Alagadi Plajı’nda kahve molası veriyoruz. Kahve molamızın ardından Karpaz burnuna doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yenierenköy de bulunan Thelessos Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz Sonra Sea Bird Plajında yüzme molası veriyoruz. Ayrıca burada sadece Kıbrısta yasayan bir eşek türünün de yabani olarak serbestçe sürüler halinde yaşadikları bu bölgedeki eşşekleri besleyerek Ortodoks rumların adadaki en önemli kilisesini içinde barındıran Apostolos Andreas Manastırı’ nı ziyaret ediyoruz. Burada turumuzu bitirip hotelimize gitmek için yola çıkıyoruz. Öğle yemeği: (Tur Ücretine Dahil Değildir) Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

3. gün SERBEST ZAMAN

Dileyen Misafirler Tekne turuna katılım sağlayabilir (Extra, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir Kişi Başı 1500 ₺ Yavuz Çıkartma Plajı Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimizle tekne turumuz için Girne Antik Limanı’ na hareket ediyoruz. 11:00 Civarlarında dileyen misafirlerimizle tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuzda 1974 mutlu barış harekâtı yapılan Yavuz Çıkartma Plajını denizden de görüp 2 farklı meşhur koyda yüzme molası veriyoruz. Birinci durağımızda yüzme molası verirken aynı zamanda öğle yemeğimizi de yiyoruz. Daha sonra farklı bir koya doğru yol alıyor ve bir yüzme molası daha veriyoruz burada sizlere aynı zamanda mevsim meyveleri de ikram ediyoruz. 16:30 Civarlarında tekne turumuzu yine Antik Limana dönerek tamamlıyoruz. Tekne turumuzun ardından Girne Antik Limanında serbest zaman verdikten sonra hotelimize dönüyoruz. Yeme İçme Bilgileri Sabah kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otel de alınacaktır. Öğle yemeği: Tekne Turunda Tavuk, Salata, Meze, Karpuz öğle yemeği dahildir İçecekler Extra ) Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

4. gün OTEL – HAVALİMANI

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı ardından check out işlemlerimizi bitirdikten sonra havalimana haraket ediyoruz. Bir sonraki seyahatinde tekrar buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İzmir –Kıbrıs-İzmir uçak biletleri

Hotelde 3 gece konaklama

Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (3) Akşam Yemeği (3) 

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

Ercan Havalimanı-Otel Transferleri

Girne – Lefkoşa – Karpaz - Gazimağusa Turları

Zorunlu seyahat sigortası(Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk gün Sabah kahvaltısı

Tüm öğle yemekleri

Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

Tekne Turu

 

24 Temmuz 2024 Çarşamba

ADB

ECN

06:30-07:55

SUNEXPREES

17.300 ₺

27 Temmuz 2024 Cumartesi

ECN

ADB

16:25-18:00

SUNEXPREES

 

21 Ağustos 2024 Çarşamba

ADB

ECN

06:30-07:55

SUNEXPREES

17.300 ₺

24 Ağustos 2024 Cumartesi

ECN

ADB

16:25-18:00

SUNEXPREES

 

16 Ekim 2024 Çarşamba

ADB

ECN

06:30-07:55

SUNEXPREES

17.000 ₺

19 Ekim 2024 Cumartesi

ECN

ADB

16:25-18:00

SUNEXPREES

Whatsapp'tan Yazın

Merak ettiklerinizi whatsapp üzerinden bize danışın