İstanbul Keyif Turu


Fiyat Hesaplayın

İSTANBUL KEYİF TURU

 

15 EKİM - 18 EKİM  /  3 GÜN - 3 GECE

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
15.10.2020 999 ₺ 599 ₺ 1,299 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün GECE YOLCULUĞU

Akşam saat 22:00 ÜÇKUYULAR , 22:30 ÜÇYOL , 23:00 KARŞIYAKA ANIT , 23:15 BORNOVA EÜ HASTANE önünden hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz, MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, BALIKESİR, SUSURLUK, GEMLİK, YALOVA üzerinden İSTANBUL ‘a varıyoruz. 1. GÜN : Sabah kahvaltımızı uygun bir yerde aldıktan sonra saat 09:00 da Dünyada İki Kıta arasında koşulan tek maraton olan İSTANBUL AVRASYA MARATONU na katılmak üzere start alanına geliyoruz.Maraton sonrası saat 12:00 de bizi bekleyen aracımızda buluşarak ORTAKÖY’e geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanda Öğle yemeğimizi (ekstra) alıyoruz.Saat 14:00 de belirlenen noktada buluşarak BOĞAZ TURU yapıyoruz.İstanbul ‘u doyasıya seyredeceğimiz Boğaz turu sonrası aracımıza binerek Sultan III. Selim ‘in Annesi Mihrişah Sultan için yaptırılmış olan YILDIZ SARAYI’na geliyoruz.Bu görkemli sarayı rehberimiz eşliğinde gezerek gerekli bilgileri alıyoruz.Bu keyifli ve yorucu günün ardından Otelimize gelerek odalarımıza yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama 4* VOLLEY OTEL imizde.

2. gün 2.GÜN

2 GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından aracımızla yola çıkarak Derneğimizi ziyaret ediyoruz.Dernek ziyaretimiz sonrası TAKSİM , İSTİKLAL CADDESİ ve BEYOĞLU’nu gezmek üzere buraya geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanda Öğle yemeğimizi (ekstra) alıyoruz.Belirlenen saatte aracımızda toplanarak 1994 yılında yapılmış olan RAHMİ KOÇ MÜZESİ’ni geliyoruz.Türkiye’ Sanayi , Ulaşım , Endüstri ve İletişim tarihine adanmış ilk önemli müzeyi geziyoruz.Daha sonra aracımızda toplanarak Türkiye’ deki çeşitli yapıtların maketlerinin sergilendiği 60.000 metrekare ile Dünyanın en geniş alana kurulmuş minyatür parkı olan MİNİATÜRK MÜZESİ’ne gidiyoruz .Burada muhteşem yapıtları gezerek fotoğraflarımızı çekiyoruz.Ardından Fatih Sultan Mehmet ‘in İstanbul’u fethedişinin top sesi ve efektlerle anlatıldığı PANAROMA 1453 MÜZESİ ‘ni gelerek duygu dolu dakikalar geçiriyoruz.Bu tarih kokan gezimiz sonrası Akşam saatlerinde yemek ve eğlence için KUMKAPI 'ya gidiyoruz.Konaklama 4* VOLLEY OTEL imizde.

3. gün 3. GÜN

3 GÜN : Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, 09.15 vapuru ile sırasıyla uzaktan KINALIADA, BURGAZADA, KAŞIK ADASI, daha arkalarda, SİVRİADA, TAVŞAN ADASI, HEYBELİADA ve en son olarak, adaların incisi BÜYÜKADA’ya varıyoruz. Burada arzu edenler fayton turuna katılabilir, isteyenler balık yiyebilir veya küçük bir ada yürüyüşü yapabilirler. Daha sonra geri dönüş yolculuğumuz için otobüsümüze binip, İSTANBUL’umuzun bu güzelliklerini istemeyerekte olsa geride bırakarak geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka YENIDEN TUR seyahatimiz de görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 4* VOLLEY OTEL DE 1 GECE Y.P. 1 GECE O.K. KONAKLAMA

- FERİBOT GEÇİŞLERİ

- KİŞİ SAYISINA GÖRE LÜKS ARAÇLARLA ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ 

- SİGORTA

- KUMKAPI EĞLENCESİ

- MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

- OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER

- ÖĞLE YEMEKLERİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

- BOĞAZ TEKNE TURU