Göcek - Dalyan - Fethiye Turu


Fiyat Hesaplayın

DALYAN - GÖCEK – FETHİYE TURU

 

DALYAN  - İZTUZU – SAKLIKENT – ÖLÜDENİZ - YUVARLAKÇAY

 

30 Ağustos - 01 Eylül

3 Gün – 2 Gece

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
30.08.2024 7,399 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 06:30 ÜÇKUYULAR , 06:40 ÜÇYOL , 07:00 KARŞIYAKA ANIT , 07:05 BOSTANLI İSKELE , 07:25 BORNOVA E.Ü. Hastane Önünden siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Ayrancılar’ da sabah kahvaltımızı (ekstra) alıyoruz. Kahvaltı sonrası AYDIN-ÇİNE güzergahı ile Gökova ‘nın büyülü manzarasını eşliğinde Sakar Geçidinden inerek Dalyan ‘a doğru yol alıyoruz. Deniz, kumsal ve güneş üçlüsüne eşlik eden tarihi ve doğa zenginliği ile gözde bir tatil beldesi olan DALYAN ‘a geliyoruz. İlk olarak öğle yemeğini (ekstra) DALYAN ÇAYI kenarında restoranda alıyoruz. Yemek sonrası Su kanallarından teknemizle (ekstra) Kaya Mezarlarını görüyor, rehberimizden BYBLİS ve KAUNOS’ un hüzünlü efsanesini dinliyoruz. Dünyaca ünlü Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının yılın belli zamanlarında yumurtalarını bıraktığı İZTUZU PLAJ’ ına geliyoruz . Burada vereceğimiz serbest zamanda Akdeniz’in mavi sularında yüzüyoruz. Belirlenen saatte teknemizle tekrar Dalyan ‘a dönerek DALAMAN ‘ a geliyoruz. Otelimizde odalarımıza yerleşerek günün yorgunluğunu atıyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelin imkânlarından faydalanabilir. Akşam yemeği ve konaklama RAMADA BY WYNDHAM otelimizde.

2. gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı ardından doğanın eşsiz güzelliklerini hala koruyan GÖCEK 'e doğru yola çıkıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda Göcek sahilinde ve çarşısında gezebilir , cafelerde oturup çay-kahve içebiliriz. Belirlenen saatte aracımızda toplanarak ÖLÜDENİZ ‘e geliyoruz. Muhteşem doğa içerisinde deniz ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Belirlenen saatte buradan ayrılarak SAKLIKENT e geliyoruz. Zengin bir doğa ve renk çümbüşü içinde kalyon içerisinde yürüyüş yaparak buz gibi sulara ayaklarımızı sokuyoruz. Daha sonra Dalaman Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama RAMADA BY WYNDHAM otelimizde.

3. gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası öğlene kadar otelimizin imkanlarından faydalanabiliriz. Belirlenen saatte otelimizden ayrılarak buz gibi suların aktığı doğa harikası YUVARLAKÇAY’ a geliyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda çay veya kahvelerimizi içerek çayın üzerinde çocuklar gibi salıncaklara biniyoruz. . Belirlenen saatte aracımızda toplanarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sakar geçidinden Gökova’yı çıkarken doyumsuz körfez manzarasını seyrediyor ve kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. ÇİNE - AYDIN güzergahından İZMİR’ e ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize bir başka YENİDEN TUR organizasyonunda görüşmek üzere esenlikler diliyoruz.

Hizmetler

 

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 2 GECE  OTEL KONAKLAMASI

- OTELDEKİ SABAH KAHVALTISI ve AKŞAM YEMEKLERİ

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- MİLLİ PARK ve  ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

- ÖĞLE YEMEKLERİ

- DALYAN TEKNE TURU

  

Whatsapp'tan Yazın

Merak ettiklerinizi whatsapp üzerinden bize danışın