Eskişehir - Beypazarı - Kütahya Turu


Fiyat Hesaplayın

Eskişehir – Kütahya - Beypazarı

02 – 04 EKİM / 2 GÜN – 2 GECE

4* THE DUMAN OTEL

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
02.10.2020 599 ₺ 0 ₺ 549 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün GECE ÇIKIŞ :Aksam saat, 21:00 Üçkuyular , 21:20 Üçyol , 21:40 Karşıyaka Anıt ,22:00 Bornova E.Ü.Hastane Önünden siz değerli misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz.

Sabah saatlerinde BEYPAZARI' na ulaşıyoruz.Kahvaltı (Ekstra) sonrası taş yapıları, dar sokakları ile tarih kokan bu ilçemizde panoramik olarak çevreyi izliyoruz. Daha sonra İNÖZÜ VADİ’ sine geliyoruz. Neolitik çağın en önemli yerleşim yeri olan bu vadinin görsel zenginliği için de yürüyüş yapıyoruz. Eski evleri, TAŞ MEKTEP, İNCİRLİ CAMİİ, KURŞUNLU CAMİİ geziyoruz. Rehberimizden her biri ile ilgili bilgiler alıyoruz. Daha sonra eski çağlardan beri Gümüşçülüğü ile ünlü bu ilçemizde Gümüş,BEYPAZARI kurusu, Havuç lokumu alış verişi yapmak üzere serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman sonrası Öğle yemeğimizi (ekstra) BEYPAZAR ‘nın yöresel yemekleriyle alıyoruz. Bu keyifli gezimizin ardından BEYPAZARI’ dan ayrılıp, ESKİŞEHİR’ e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz sonrası ESKİŞEHİR’’e varıyoruz.PORSUK ÇAYI kenarında yorgunluk çaylarımızı içip, keyifli bir gondol sefası(ekstra) yaptıktan sonra KENT PARK’A geliyoruz. Buradaki heykelleri, ziyaretçileri etkileyen peyzajını, yapay denizi ve plajını, gezdikten sonra cafe ve çay bahçelerinde dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. gün

Otelde alacağımız sabah kahvaltımız ardından otelimizden ayrılarak ODUNPAZARI EVLERİ’ ne geliyoruz. Burada kent kültürüne kazandırılan restore edilmiş Osmanlı evlerini ve konaklarını geziyoruz. ATLIHAN da lüle taşı mağazalarını gezip alışveriş yapıyoruz. Ülkemizin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ ve MUMYALAR MÜZESİ nde günümüz sanatçılarımız eserlerini ve etnografya müzesinde Eskişehir’in kültürünü yansıtan eserleri hayranlıkla seyrettikten sonra KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ ne geliyoruz. Buradaki Lületaşı müzesini ve Külliyeyi gezdikten sonra kente kazandırılan başka bir güzellik olan BİLİM VE KÜLTÜR SANAT PARKI’ na geliyoruz. Burada mini trenle yapacağımız yolculukla KORSAN GEMİSİ, MASAL ÜLKESİ vb görüldükten sonra İç Anadolu’ nun hızla modernleşen bu örnek kentinden ayrılarak KÜTAHYA ya doğru yola çıkıyoruz.Kısa bir yolculuğumuzun ardından Çiniler Diyarı KÜTAHYA’ ya geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman da Çini çarşısını gezip porselen alışverişi yapabiliriz. Sonra sında KÜTAHYA dan ayrılıp ÇAVDARHİSAR , GEDİZ , KULA yolu ile yolda vereceğimiz kısa molalardan sonra uygun saatlerde güzel kentimiz İZMİR’ de oluyoruz. Bir başka YENİDEN TURİZM seyahatinde birlikte olmak üzere siz değerli misafirlerimizden ayrılıyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 4* OTEL YP. KONAKLAMA

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

- ÖĞLE YEMEĞİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

- GONDOL TURU