Bodrum Turu - Anneler Günü 1


Fiyat Hesaplayın

ANNELER GÜNÜ

BODRUM TURU

 

4* Sentido Bellazure Otel

 

10 – 12 Mayıs / 3 Gün – 2 Gece

 

Herşey Dahil Konaklama

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
10.05.2024 6,099 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah 07:00 Balçova, 07:30 Üçyol, 08:00 Karşıyaka Anıt , 08:30 BORNOVA EÜ.HASTANE ÖNÜ’nden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra, yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molasından sonra Söke üzerinden Bafa Gölü’ne geliyoruz. Bafa Gölü’nün güzelliklerin izleyerek sabah kahvelerimizi alıyoruz, ardından Milas üzerinden Bodrum Yarımadasına geliyoruz. Akyarlar 4* Sentido Bellazure Otelimize gelerek odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimizi otelimizin tüm aktivitelerinden faydalanabilir. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

2. gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası tüm gün otelimizin tüm aktivitelerinden faydalanarak deniz – güneş ve havuzun keyfini çıkartıyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

3. gün

Sabah kahvaltısından sonra öğle saatlerine kadar otelimizin her türlü olanaklarından yararlanabiliriz. Belirlenen saatte otelimizden ayrılıyoruz. Bodrum merkeze doğru hareket ediyoruz. Bodrum’ un Çarşısı, Yat limanını geziyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından toplanarak İzmir’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molalarla akşam saatlerinde İzmir’de oluyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 4* SENTIDO BELLAZURE OTEL KONAKLAMASI  ( 2 GECE )

- OTELDEKİ 2 SABAH KAHVALTISI + 2 ÖĞLE YEMEĞİ + 2 AKŞAM YEMEĞİ

- OTELDE TÜM YERLİ ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER

- 2 GECE ANİMASYON VE CANLI MÜZİK

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI