Batı Akdeniz Sahilleri Turu


Fiyat Hesaplayın

BATI AKDENİZ TURU

ANTALYA`DAN– FETHİYE`YE 

KURŞUNLU VE DÜDEN ŞELALALERİ – KALEİÇİ – KEMER – KUMLUCA – DEMRE – FİNİKE – KEKOVA – KAŞ – KALKAN – SAKLIKENT – İZTUZU

22 EKİM - 25 EKİM  ( 3 GÜN – 3 GECE )

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
22.10.2020 999 ₺ 699 ₺ 1,299 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

1.GÜN GECE: 23:00 Üçkuyular , 23:20 Üçyol , 23:35 Lozan , 23:50 Karşıyaka İskele , 00:10 Bornova Ege Üni.Hastane Önü siz değerli yolcularımızı alıyoruz. AYDIN, DENİZLİ, ACIPAYAM, KORKUTELİ üzerinden uygun molalarla ANTALYA’ ya geliyoruz. 1.GÜN:Antalya’da alacağımız sabah kahvaltısı (ekstra) sonrası DÜDEN ŞELALESİ’ne gidiyoruz. Ülkemizin cennet köşelerinden biri olan DÜDEN ŞELALESİ’ni hayranlıkla geziyor, çoşku ile akan sularını yeşillikler içinde kayboluşunu izleyerek keyif çaylarımızı içiyoruz. Daha sonra adeta cenneten koparılmış bir yer olan KURŞUNLU ŞELALESİ’ne geliyoruz. Burada da yeşillikler içinde ki şelalenin çevresinde yürüyüş yaptıktan sonra bu güzellikleri geride bırakarak ANTALYA şehir merkezine geliyoruz Bir turizm kenti olan ANTALYA’ da KALEİÇİ, SAAT KULESİ, YİVLİ MİNARE, YAT LİMANI, KARAALİOĞLU PARKI göreceğimiz yerler arasındadır. . Şehir merkezinde öğle yemeği (extra) için serbest zaman veriyoruz. Belirlediğimiz saate otobüsümüzde buluşarak ülkemizin en önemli turizm merkezi olan KEMER ‘de AYIŞIĞI PARKINDA serbest zaman veriyoruz.Sonra buradan ayrılarak Avrupa`nın en uzun, Dünyanın en uzun ikinci Teleferiği ile 2365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ nın zirvesine çıkıyoruz. (Ekstra) ANTALYA`ya gelen herkesin mutlaka görmesi gereken teknoloji ve mühendislik harikası OLYMPOS Teleferik gezi programımız için ideal ve unutulmaz bir seçim olacaktır. Dünyanın en güzel Milli parklarından birinde yer alan, güven ve emniyetin her şeyin üzerinde olduğu, OLYMPOS TELEFERİK ile vahşi orman ve benzersiz sedir ağaçlarının, yer yer bulutların üzerinde, yalçın yamaçları, vadileri ve vahşi hayvanları izleyerek zirveye yapılacak ziyaret ,misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatmaktadır.Teleferik sefası sonunda KUMLUCA yolu ile FİNİKE ‘ye geliyoruz. Otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde.

2. gün

2- GÜN:Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak DEMRE’ye geliyoruz.NOEL BABA olarak bilinen ,mucizeleri olan, yoksulları ve çocukları koruduğuna inanılan AZİZ NİCHOLAS adına yapılmış kiliseyi geziyoruz.Ardından ÜÇAĞIZ ve KEKOVA’ya geliyoruz.Burada yapacağımız tekne turu ile depremler ve kaymalar sonucu sular altında kalmış antik kent kalıntılarını görebilir,denizin keyfini çıkarabiliriz.Yeşil ve mavinin ortasında yaptığımız bu tekne turu sonrası bu cennet ortamdan ayrılıp,KAŞ’a geliyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda antik çarşısını ,şirin mimarisi ile bezenmiş dar sokaklarını gezebilir,kaya mezarlarını görebiliriz.Öğle yemeğimizi aldıktan sonra (deniz ürünleri önerilir) buradan ayrılıyoruz.Fethiye’ye doğru süren yolumuz üzerinde turkuaz mavisi renkleri ile ilgi çeken KAPUTAŞ PLAJI’nı fotoğraflıyoruz.Daha sonrası KALKAN’ı da görüp,SAKLIKENT’e geliyoruz.18 km. uzunluğundaki bu muhteşem kanyonda vereceğimiz serbest zaman sonrası FETHİYE’ye gelip otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. gün

3.GÜN:Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak,ülkemizin cennet köşelerinden biri olan DALYAN a geliyoruz burada bizi bekleyen teknemize binerek sazlıklar arasında keyifli bir tekne turuyla İZTUZU PLAJLARINA geliyoruz.Tur esnasında günümüzden 3500 yıl önce bölgede hakim olan KAUNOS KRAL larına ait kral mezarlarını görüyoruz , rehberimizden ayrıntılı bilgiler alıyoruz.İZTUZU PLAJ larında vereceğimiz serbest zamanda denize girebiliriz.Daha sonra teknelerimizle geri dönüyoruz , araçımıza binerek İZMİR e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yoğun geçen üç günlük program sonrası yorgun ama mutlu olararak gece geç saatlerde İZMİR’de oluyoruz. YENİDEN TUR SEYAHAT ACENTASI ile yapacağı başka organizasyonlarda buluşmak üzere siz değerli gezi dostlarımızla vedalaşıyoruz.

Hizmetler

 

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 2 GECE Y.P. OTEL KONAKLAMASI

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

-MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

- YOLDA ALINACAK ÖĞLE YEMEKLERİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

- TEKNE TURLARI