Yılbaşı Antalya Turu


Fiyat Hesaplayın

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 06:30 Üçkuyular , 06:50 Üçyol , 07:10 Karşıyaka İskele , 07:30 Bornova Ege Üni.Hastane Önü siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molası sonrası AYDIN, DENİZLİ, ACIPAYAM, KORKUTELİ üzerinden uygun molalarla öğlen saatlerinde ANTALYA’ ya gelerek Beldibi ‘ne geçerek 5* PALOMA FORESTA RESORT otelimizde odalarımıza yerleşiyoruz.Dileyen misafirlerimiz otelimizin Havuz,hamam ve SPA sından faydalanabilir.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. gün

Kahvaltı sonrası öğle yemeğine kadar çevreyi gezebilir otel aktivitelerinden yararlanabiliriz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle OLYMPOS Teleferiğine çıkmak üzere yola çıkıyoruz.Avrupa ‘nın en büyük ikinci teleferiği olma özelliğine sahip olan ve tüm ANTALYA’yı görebileceğimiz bu görkemli teleferik ile yukarı çıkıyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanda kar topu oynayabilir , cafe lerde çaylarımızı içebiliriz.Belirlenen saatte tekrar aşağı inerek otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimizin Havuz,hamam ve SPA sından faydalanabilir.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. gün

Tüm gün boyunca bu muhteşem otelimizin tüm aktivitelerinden faydalanıyor ve yeni yıla girmek üzere hazırlananıyoruz.Akşam yılbaşı GALA sı için salondaki yerlerimizi alarak Muhteşem eğlence eşliğinde yeni yıla giriyoruz.Konaklama otelimizde.

4. gün

Kahvaltı sonrası öğle yemeğine kadar çevreyi gezebilir otel aktivitelerinden yararlanabiliriz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Otelimizden istemeyerekte olsa ayrılarak ANTALYA şehir merkezine geliyoruz. ANTALYA’ da KALEİÇİ, SAAT KULESİ, YİVLİ MİNARE, YAT LİMANI, KARAALİOĞLU PARKI göreceğimiz yerler arasındadır.Burada verceğimiz serbest zaman sonrası Belirlediğimiz saate otobüsümüzde buluşarak İZMİR ‘e dönüş yolculuğumuz için yola çıkıyoruz. ANTALYA KORKUTELİ, ACIPAYAM, SERİNHİSAR’a geliyoruz. Burada vereceğimiz leblebi alışveriş molası sonrasıDENİZLİ üzerinden yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından akşam saatlerinden güzel İZMİR’imize geliyoruz.