Dünya Kadınlar Günü - Pamukkale Turu


Fiyat Hesaplayın

08 MART

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

PAMUKKALE – BULDAN TURU

5* RICHMOND TERMAL OTEL

06 – 08 Mart  /  3 Gün – 2 Gece

 

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
06.03.2020 599 ₺ 299 ₺ 799 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Saat: 07:00 ÜÇKUYULAR , 07:30 ÜÇYOL , 07:50 KARŞIYAKA ANIT , 08:15 BORNOVA EÜ HASTANE önünden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Torbalı 'da kahvaltı (ekstra) molasından sonra Denizli’nin en gelişmiş ilçelerinden biri olan BULDAN’A gidiyor öncelikle meşhur buldan lezzetleriyle öğle yemeğimizi (ekstra) alıyor ve alışveriş için BULDAN’ ın güler yüzlü esnaflarını ziyaret ediyoruz. Bizlere sunmuş oldukları hepsi birbirinden renkli ,zarif ,ipek kumaşları, havluları, kilimleri ile her türlü tekstil ihtiyacımızı giderebiliyoruz. Buldan’ın bizi büyüleyen nostaljik dokusu içinde yaptığımız yürüyüş ve alışverişin ardından yola çıkarak Otelimize yerleşiyoruz. Yemeğe kadar otelimizin tüm imkanlarından faydalanabiliriz( havuz , hamam , sauna , spa vs.).Akşam yemeği ve Konaklama 5* RICHMOND TERMAL otelimizde.

2. gün

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra, otelimizin tüm imkanlarından faydalanabiliriz. Dileyen misafirlerimiz ile Saat 12:00 de otelimizden ayrılıp, Pamukkale'nin binlerce yıldır yerleşim merkezi olmasını sağlayan şifalı termal sularıyla dünyaca ünlü beyaz TRAVERTENLERİ geziyoruz. Bu güzel gezimizin ardından Öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Belirlenen saatte toplanarak otelimize dönüyoruz. Yemeğe kadar otelimizin tüm imkanlarından faydalanabiliriz( havuz , hamam , sauna , spa vs.) Akşam yemeği sonrası Canli Müzik eşliğinde eğleniyoruz. Konaklama 5* RICHMOND TERMAL otelimizde.

3. gün

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra, otelimizin tüm imkanlarından faydalanabiliriz. Saat 12:00 de otelimizden ayrılıp DENİZLİ' ye yeni kazandırılan bir zenginlik olan TELEFERİK ile BAGBAŞI YAYLASI' na çıkıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası İzmir’e dönmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka YENİDEN TURİZM organizasyonunda sizleri tekrar ağırlamak dileği ile vedalaşıyoruz.

Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

5* RICHMOND TERMAL OTEL YP. KONAKLAMA             ( 2 GECE )

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- AKŞAM YEMEKLERİNDE 1 ADET MEŞRUBAT

- CANLI MÜZİK

- MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

- ÖĞLE YEMEKLERİ

- TELEFERİK ÜCRETİ

-