Kıbrıs Turu


Fiyat Hesaplayın

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Ercan Havalimanı –  Otel ;  Otel – Ercan Havalimanı transferleri
* Pegasus Havayolları ile İzmir – Ercan – İzmir uçak biletleri
* 4* DOME  Otelde 3 gece YP. Konaklama
* Tüm rehberlik hizmetleri
* Zorunlu Seyahat Sigortası

 
* Otelde  belirlenen ekstra harcamalar.
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri
* Şehir Turları: 65 TL
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
24.10.2018 1,199 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah Dış hatlar Terminalinde Pegasus Kontuarın önünde Yenidentur yetkilileriyle buluşma ve Check in işlemlerinden sonra ve Dış hatlardan Uçağımıza biniş . Pegasus Hava yolları ile Sabah 06:00 uçağı ile İzmir (ADB) den Lefkoşa Kıbrıs (ECN) kalkış ve tahmini olarak 07:20 te Lefkoşa Kıbrıs Havalimanına varış. Havalimanı’nda bizleri bekleyen Otobüslerimiz ile Girne Merkeze gidiyoruz.Girne’deki 4* Dome Hotel'e yerleşiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz (Extra) Güzelyurt turuna çıkıyoruz. Kıbrıs Barış harekatında Türk ordusunun çıkarma yaptığı sahili ve Müzeyi geziyoruz. Rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra Makaryus’un Avukatının Köşkü veya bilinen adıyla Kaçakçının Köşkünü ziyaret ediyoruz. Köşk ‘ün ilginç yapısının bilgilerini aldıktan sonra Bellapais köyüne gidiyoruz ve Akşam kahvelerimizi Önceki Yılarda Dünya’da ilk on arasında gösterilen Bellapais köyünde içiyoruz. Manastırını geziyor ve Rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde .

2. gün

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra bugünümüzü serbest olarak geçiriyoruz.Dileyen misafirlerimiz Girne merkezde alışveriş yapabilir , kaleyi gezebilir , limanda yürüyüş yapabilir.Gazinolarda zaman geçirebilir.. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. gün

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra bugünümüzüde serbest olarak geçiriyoruz.Dileyen misafirlerimiz Deniz ve havuzun keyfini çıkarabilir.Gazinolarda zaman geçirebilir.. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. gün

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra (Extra) Lefkoşa Magosa turuna çıkıyoruz. Kıbrıs Barış harekatında şehit düşen askerlerimiz için yapılan Boğaz şehitliği ziyaretimiz sonrasında Rauf Denktaş’ın Mezarını ziyaret ediyoruz ve sonra Lefkoşa’ya doğru hareket ediyoruz.Lefkoşa’da bulunan ve Kıbrıs Türk Kuvvetleri Alay Doktoru Binbaşı DR. Nihat Bey’in eşi ve üç çocuğunun Rumlar tarafından canice katlettikleri BARBARLIK MÜZESİNİ geziyoruz .Müze ziyaretimiz sonrasında Gazi Magusa’ya geçiyoruz Gazi Magusa’daki öğle yemeğimiz sonrasında turumuza başlıyoruz . Magusa kalesi, Namık Kemal Zindanı ,St Nicholas Kilisesi göreceğimiz yerler arasında Kapalı olan Maraş bölgesinigezdikten Sonra dönüş yolumuza başlıyoruz.Pegasus Havayollarının (KKTC saatine göre ) 21:25 uçağı uçağı ile İzmir havalimanına (ADB) doğru hareket ediyoruz ve tahmini olarak 23:45 te İzmir Havalimanına ulaşıyoruz.Gümrük işlemlerinden sonra Bir sonraki YenidenTur'da buluşmak üzere vedalaşıyoruz