İstanbul Turu


Fiyat Hesaplayın

'TURA DAHİL OLAN HİZMETLER TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- İSTANBUL’DA  YARIM PANSİYON ( 2 GECE)
- FERİBOT GEÇİŞLERİ
- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ 
- SİGORTA
 
- MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
- OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER
- ÖĞLE YEMEKLERİ
- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI
- BOĞAZ TEKNE TURU
- ADALAR TEKNE TURU
- KIZKULESİ TEKNE TURU
- KUMKAPI EĞLENCESİ
 
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
26.10.2018 525 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Akşam saat 22:00 ÜÇKUYULAR , 22:30 ÜÇYOL, 23:00 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar, Bostanlı iskele,) 23:15 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)’dan hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak, MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, BALIKESİR, SUSURLUK, GEMLİK, YALOVA,KOCAELİ üzerinden AĞVA’ya varıyoruz. Sabah kahvaltımızı, CENEVİZLİLER ’in kolonisi olan doğa harikası, AĞVA’da yapıyoruz. Kahvaltı sonra Bir yanında YEŞİLÇAY, diğer yanında GÖKSU dereleri, Karadeniz bakan altın sarısı kumsallarıyla adeta bir yeryüzü cenneti olan AĞVA’yı geziyoruz. GÖKSU Deresinde, sazlıkların arasında yapacağımız tekne turu ardından, ‘Bir İstanbul Masalı’ dizisinin çekildiği Aqua Verde (yeşil su) tesislerini görüp, fotoğraf molası veriyoruz. Buradan ayrılarak hafif kıvrımlı ve zengin orman örtüsü ile kaplı yolda yapacağımız yolculuk sonrası ŞİLE’ye varıyoruz. İnsanda sonsuzluk duygusu uyandıran sahile hakim KAVALA PARKINDA Dünyanın 3.sü ülkemizin en büyük deniz fenerini görüyoruz. İlçe ile bütünleşen bir sahilde UÇ ADA ile ZEYTİN ADA; UZUN ADA; OCAKLI ADA, Bizans dönemi kaleyi ve limanını gördükten sonra çarşıda serbest zaman veriyoruz. Ünlü otantik Şile Bezi alışverişleri yapabiliriz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra ŞİLE’den ayrılarak yolumuz üzerinde POLONEZKÖY’e geliyoruz. Bir avuç Polonyalı’nın kurduğu, etrafı çam ağaçları ve yeşilliklerle çevrili ilginç mimarisiyle yapılmış evleri ile, sizi büyüleyecek bu köyü geziyoruz. Boğazın Anadolu kıyılarında BEYKOZ a ulaşıyoruz.KANLICADA boğazın güzelliklerini seyrederek ünlü yoğurdunu yiyerek aracımızda toplanıyoruz.ÇENGELKÖY ü görerek akşam saatlerinde 4* VOLLEY OTEL 'e geliyoruz.Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

2. gün

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, SULTAN AHMET MEYDAN’ına geliyoruz. ilk olarak HİPODRUM, Mısır’dan getirilen ve 3500 yıllık olan OBELİSK (DİKİLİTAŞ) , ALMAN ÇEŞMESİ, ÖRMELİ DİKİLİTAŞ,YILANLI SÜTÜN ve SULTANAHMET CAMİİ’ yi YEREBATAN SARNICI’ nı geziyoruz. EYÜP SULTAN’ı ziyaret ediyoruz. Ardından PİERRE LOTİ tepesinden muhteşem İstanbul manzarasını seyrederek kahvelerimizi yudumluyoruz. Öğle yemeğimizi EMİNÖNÜN’de balık ekmek olarak aldıktan sonra İSTANBUL’u doyasıya seyredeceğiniz BOĞAZ TURU’na katılıyoruz. Bu keyifli boğaz turunda, KIZ KULESİ’ni görerek, fotoğraflıyoruz. Boğazı süsleyen yalıları görüyoruz. 18.30 a kadar Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşıda serbest zaman veriyoruz. Daha sonra TAKSİM MEYDANI'na gelip , BEYOĞLU VE İSTİKLAL CADDESİ gezmek için serbest zaman veriyoruz. Akşam saatlerinde Otelimize dönerek Akşam yemeğimizi alıyoruz.Yemek sonrası dileyen misafirlerimizle birlikte KUMKAPI 'ya gidiyoruz.Konaklama 4* VOLLEY otelimizde.

3. gün

Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, KIZKULESİNEgeliyoruz.Teknelerle kuleye geçip İSTANBULU' u panaromik olarak seyrediyoruz.Daha sonra adalara gitmek üzere BOSTANCI'ya geliyoruz.Vapulara binip sırasıyla uzaktan KINALIADA, BURGAZADA, KAŞIK ADASI, daha arkalarda, SİVRİADA, TAVŞAN ADASI, HEYBELİADA ve en son olarak, adaların incisi BÜYÜKADA’ya varıyoruz. Burada arzu edenler fayton turuna katılabilir, isteyenler balık yiyebilir veya küçük bir ada yürüyüşü yapabilirler. Daha sonra geri dönüş yolculuğumuz için otobüsümüze binip, İSTANBUL’umuzun bu güzelliklerini istemeyerekte olsa geride bırakarak geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka YENIDEN TUR seyahatimiz de görüşmek üzere vedalaşıyoruz.