Gökçeada - Bozcaada Turu


Fiyat Hesaplayın

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- OTLEDE KONAKLAMA O.K.  (2 GECE)
- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
- SİGORTA
-FERİBOT GEÇİŞLERİ ( GÖKÇEADA)
- MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
- YOLDA ALINACAK KAHVALTI VE ÖĞLE YEMEKLERİ
- OTEL’DE AKŞAM YEMEKLERİ EKSTRA YİYECEK VE İÇECEKLER
- FERİBOT GEÇİŞİ (BOZCAADA)
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
04.09.2018 449 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 06:30 BALÇOVA 06:45 ÜÇKUYULAR (Shell Benzin İstasyonu Önü) 07:00 ÜÇYOL , 07:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 07:30 LOZAN (Atatürk Lisesi Önü) , 08:00 KARŞIYAKA (Bostanlı İskele, Yunuslar, Anıt)’dan siz değerli konuklarımızı alarak, seyahatimize başlıyoruz. Yolda alacağımız sabah kahvaltısından sonra EDREMİT, AKÇAY, KAZDAĞLARININ güzelliklerini izleyerek, ÇANAKKALE’ye varıyoruz. Arabalı vapurla ECEABAT’A oradan da KABATEPE İSKELESİ’ne geliyoruz. Vapur yolculuğumuz boyunca tertemiz deniz havasından bol bol yararlanıyoruz, vapuru takip eden martılara simit ekmek atıyoruz ve bol bol manzara fotoğrafları çekebilirsiniz. KABATEPE İSKELESİ’nden de arabalı vapurla GÖKÇEADA’YA ulaşıyoruz. Bu adanın özelliği ülkemizde Güneşin en son battığı yer olmasıdır. Kuzulimanında yer alan OTEL de odalarımıza yerleşiyoruz.Konaklama otelimizde. Akşam yemeği için (ekstra) Ada gecelerinin en hareketli geçtiği yer olan KALE KÖY’e gidiyoruz.

2. gün

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra ada turumuza başlıyoruz. TEPEKÖY’e geliyoruz. TEPEKÖY’de meşhur BARBA YORGO’nun şaraplarından tadıyoruz. Burada yapılan küçük alışverişinden sonra ZEYTİNLİ KÖYÜ ne geliyoruz meşhur MADAMIN DİBEK KAHVESİNİN ve sütlü tatlılarının tadına bakıyoruz. Ardından diğer bir Rum köyü olan neredeyse tamamı terk edilmiş, 1950 haneli, içinde sineması ve iki kilisesi bulunan, eskiden Türkiye’nin en büyük köyü olan DEREKÖY ‘ü geziyoruz. Rum köyleri gezisi sonrasında adanın en güzel plajı olan AYDINCIK PLAJI’na gidiyoruz. İsteyen değerli müşterilerimiz yakındaki TUZ GÖLÜ’nün şifalı çamuru ile çamur banyosu yapabilirler. Akşam yemeğini için GÖKÇEADA’nın merkezinde serbest zaman veriyoruz.

3. gün

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, GÖKÇEADA’nın güzelliklerini arkamızda bırakarak arabalı vapurla KABATEPE’ye oradan da ÇANAKKALE’ye geçiyoruz. ÇANAKKALE BOĞAZININ güzelliklerini seyrederek EZİNE üzerinden GEYİKLİ iskelesine geliyoruz. Arabalı vapurla BOZCAADA’ya geçiyoruz. Burada öğlen yemeğimizi aldıktan sonra adanın ünlü üzüm bağlarını, geleneksel şaraplarını tadabileceğimiz ŞARAP FABRİKASINI, Rum kültürünün izlerini yansıtan kilise ve evlerini gördükten sonra CENEVİZ KALESİNİ ziyaret ederek şehir turunu tamamlıyoruz. Adadan ayrıldıktan sonra yolumuz üzerinde uygun molalar vererek akşam saatlerinde İZMİR’e varıyoruz. Bir başka YENİDEN TURİZM seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.