Fethiye - Likya Turu


Fiyat Hesaplayın

                                              YARIM PANSİYON KONAKLAMA
ÜCRETE  DAHİL OLAN HİZMETLER ÜCRETE  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- 3 Gece 4* PELİN Otelde   Y.P. Konaklama
- Profesyonel Rehberlik ve Çevre Gezileri
- Kişi Sayısına Göre Lüks Araçlarla Ulaşım
- Seyahat Sigortası
- Müze Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
- Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
- Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemeği
- Tekne Ücretleri
- Ekstra Yapılan Harcamalar
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
21.08.2018 649 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah saat 07:00 Balçova, 07:10 Üçkuyular Shell karşısı ,07:40 Üçyol, , 08:10 Karşıyaka Anıt , 08:30 Bornova EÜ Hastane önünden siz değerli konuklarımızı alarak yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molası sonrası GÖKOVA - AKYAKA’ya ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen Teknelerimize binip doğal bir akvaryum olan ve koruma altındaki Azmak Çayı üzerinde unutamayacağımız sandal gezimize başlıyoruz. Berrak sularda yüzen balıkları seyrederek AZMAK ÇAYI’nın güzelliklerini fotoğraflıyoruz. Tekne turumuzun ardından öğle yemeği (ekstra) için serbest zaman veriyoruz.Belirlenen saatte aracımızda toplanarak Fethiye’ye doğru yolculuğumuzu sürdürerek FETHİYE ‘ye ulaşıyoruz. ÇALIŞ bölgesindeki otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ÇALIŞ PLAJ’ında denize girebilir veya Otelimizin havuzundan faydalanabilir.Akşam yemeği ve konaklama 4* PELİN Otelimizde.

2. gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında FETHİYE limanında bizi bekleyen teknemize biniyor, birbirinden güzel koyları ve adaları göreceğimiz 12 ADALAR tekne turuna başlıyoruz. Güneşin ve denizin tadını çıkarmak için birbirinden güzel koylarda bol bol mola verip denize giriyoruz. Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası, Zeytinli Ada ve Cennet Koyunu gezdiğimiz doğa harikalarıdır. Günün sonunda FETHİYE’ye dönüyoruz. Bu Tekne Turundan sonra, şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz.Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama 4* PELİN Otelimizdedir.

3. gün

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz.Fethiye üzerinden SAKLIKENT e geliyoruz.Zengin bir doğa ve renk çümbüşü içinde SAKLIKENT i geziyoruz.Daha sonra KALKAN a geliyoruz.Kalkan da vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz denizin keyfini çıkarabilir.Ardından KAŞ a doğru yola çıkıyoruz.Yolumuz üzerinde KAPUTAŞ PALJI nın güzelliklerini fotoğraflıyoruz. Antik görünüşü ile şirin bir turistik ilçemiz olan KAŞ’a varıyoruz.Öğle yemeğimizi burada aldıktan sonra Kaş sokaklarında, çarşısında ve sahilinde gezintiler yapıyoruz. Buradan ayrılarak KEKOVA geliyoruz.Antik çağın en haraketli liman kenti olan bu bölgede SİMENA antik kentinin kalıntılarını görebiliriz.Yapacağımız tekne turunda (extra) antik kentin sular altında kalmış kalıntılarını görebiliriz.Daha sonra otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama 4* PELİN Otelimizdedir.

4. gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı ardından otelimizden ayrılarak deniz, kumsal ve güneş üçlüsüne eşlik eden tarihi ve doğa zenginliği ile gözde bir tatil beldesi olan DALYAN turumuza başlıyoruz. Su kanallarından teknemizle Kaya Mezarlarını görüyor, rehberimizden BYBLİS ve KAUNOS’un hüzünlü efsanesini dinliyoruz. Dünyaca ünlü Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının yılın belli zamanlarında yumurtalarını bıraktığı İZTUZU PLAJ’ına geliyoruz ve Akdeniz’in mavi sularında yüzüyoruz. Ardından öğle yemeğini DALYAN ÇAYI kenarında güzel bir restoranda yiyoruz. Tekrar teknemizle kanalı takip ederek KÖYCEĞİZ GÖLÜ’ne çıkıyoruz ve fotoğraf molasının ardından Akşamüstü tekne turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sakar geçidinden Gökova’yı çıkarken doyumsuz körfez manzarasını seyrediyor ve kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. ÇİNE ve AYDIN güzergahından İZMİR’e ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize bir başka YENİDEN TUR organizasyonunda görüşmek üzere esenlikler diliyoruz.