Bodrum Turu


Fiyat Hesaplayın

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
5* VOGUE OTEL ULTRA HERŞEY DAHİL KONAKLAMA  ( 2 GECE )
- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
- SİGORTA
- MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
12.10.2018 599 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah 07:00 Balçova, 07:30 Üçyol, 08:00 Karşıyaka Anıt ,08:20 BORNOVA EÜ.HASTANE ÖNÜ’nden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra, yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molasından sonra Söke üzerinden Bafa Gölü’ne geliyoruz. Bafa Gölü’nün güzelliklerin izleyerek sabah kahvelerimizi alıyoruz, ardından Milas üzerinden Bodrum Yarımadasına geliyoruz. Otelimize yerleşerek tüm olanaklarından yararlanarak, yorgunluğumuzu gideriyoruz. (Kapalı havuz, Sauna, Türk Hamamı ve buhar odası faydalanabileceğimiz imkanlardandır. Akşam yemeği ve Konaklama 5* VOGUE otelimizde.

2. gün

Tüm gün otelimizin aktivitelerinden faydalanıp, Deniz-Havuz ve Güneşin keyfini çıkarabilir, bol bol resim çekilebiliriz.Akşam yemeği ve Konaklama 5* VOGUE otelimizde.

3. gün

Sabah kahvaltısından sonra öğle yemeğine kadar otelimizin her türlü olanaklarından yararlanabiliriz. Kapalı havuz, Sauna, Türk Hamamı ve buhar odası faydalanabileceğimiz imkanlardandır. Öğle yemeğinden sonra otelimizden ayrılıyoruz. Milas yolu üzerinde bir doğa harikası olan ve yeni yeni turizme açılan UYKU VADİSİ’ ne geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Seyir Terasında kahvelerini içip bol bol fotoğraf çekilebilir.Bu keyifli saatlerin ardından toplanarak İzmir’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molalarla akşam saatlerinde İzmir’de oluyoruz.