Balıkesir Termal Turu


Fiyat Hesaplayın

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
01.12.2018 549 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

Sabah 07.00 üçkuyular,07.30 üçyol,08.00 bornova’dan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yola çıkıyoruz.yolda alacağımız kahvaltı sonrası Akhisar üzerinden Balıkesir ‘e geliyoruz.Şehir merkezinde panoramik bir tur yaptıktan sonra öğle yemeğimizi serbest olarak burada alıyoruz.Serbest zaman sonrası otelimize yerleşiyoruz.Otelimizin tüm etkinliklerinden ve termal havuzlarından yararlanıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. gün

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası,çevredeki köyleri tanımak için köy turuna çıkıyoruz.En çok ilgimizi çekecek olan ünlü güreşçimiz KURTDERELİ MEHMET PEHLİVAN’ın köyü olan KURTDERE KÖYÜ’ne geliyoruz.Köye girişte bizi Kurtdereli MEHMET PEHLİVAN’nın kabri ve heykeli karşılayacaktır.Köyün içinde kısa bir gezi yaptıktan sonra köy kahvesinde köy halkı ile birlikte oturuyoruz.Sohbet ederek çaylarımızı içiyoruz.Daha sonra BALYA ‘ya geliyoruz.Burada şehri gezmek ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Belirtilen saatte toplanarak otelimize dönüyoruz.Kaplıcanın aktivitelerinden yararlanıyor,keyfimize göre zamanımızı değerlendiriyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. gün

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün otelimizde kalarak Otelimizin tüm etkinliklerinden ve termal havuzlarından yararlanıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. gün

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası,öğleye kadar otelimizin termalinden yararlanıyoruz. Daha sonra otelimizde ayrılarak dönüş yolculuğuna başlıyoruz.Yolda uygun molalar sonrası akşam saatlerinde İZMİR’de oluyoruz.Siz değerli misafirlerimizle bir başka YENİDENTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz