Antalya Turu


Fiyat Hesaplayın

                      ULTRA HERŞEY DAHİL KONAKLAMA
TURA DAHİL OLAN HİZMETLER TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- 5* OTİUM SEVEN SEAS OTEL DE  3 GECE ULTRA HERŞEY DAHİL KONAKLAMA
- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
- SİGORTA
- MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI
 
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Çocuk Tek Kişi Ek Yatak Taksitler
20.08.2018 1,250 ₺ 0 ₺ 0 ₺ 0 ₺

Tur Programı

1. gün

23:00 Üçkuyular , 23:20 Üçyol , 23:50 Karşıyaka İskele , 00:10 Bornova Ege Üni.Hastane Önü siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. AYDIN, DENİZLİ, ACIPAYAM, KORKUTELİ üzerinden uygun molalarla sabah saatlerinde ANTALYA’ ya geliyoruz. Antalya’da alacağımız sabah kahvaltısı (ekstra) sonrası DÜDEN ŞELALESİ’ne gidiyoruz. Ülkemizin cennet köşelerinden biri olan DÜDEN ŞELALESİ’ni hayranlıkla geziyor, çoşku ile akan sularını yeşillikler içinde kayboluşunu izleyerek keyif çaylarımızı içiyoruz. Daha sonra adeta cenneten koparılmış bir yer olan KURŞUNLU ŞELALESİ’ne geliyoruz. Burada da yeşillikler içinde ki şelalenin çevresinde yürüyüş yaptıktan sonra bu güzellikleri geride bırakarak otelimize yerleşiyor ve otelimizin tüm imkanlarından faydalanıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama 5* OTIUM SEVEN SEAS otelimizde.

2. gün

Tüm gün boyunca bu muhteşem otelimizin tüm aktivitelerinden faydalanıyor tüm yorgunluğumuzu atıyoruz.Akşam yemeği ve Konaklama 5* OTIUM SEVEN SEAS otelimizde.

3. gün

Kahvaltı sonrası öğle yemeğine kadar çevreyi gezebilir otel aktivitelerinden yararlanabiliriz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Otelimizden ayrılarak ülkemizin en görkemli şelallesi olan MANAVGAT şelalesine geliyor ve burada serbest zamanda bol bol fotograf çekilebiliriz.Bu keyifli saatlerin sonunda aracımızda toplanarak otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama 5* OTIUM SEVEN SEAS otelimizde.

4. gün

Kahvaltı sonrası öğle yemeğine kadar çevreyi gezebilir otel aktivitelerinden yararlanabiliriz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Otelimizden istemeyerekte olsa ayrılarak ANTALYA şehir merkezine geliyoruz. ANTALYA’ da KALEİÇİ, SAAT KULESİ, YİVLİ MİNARE, YAT LİMANI, KARAALİOĞLU PARKI göreceğimiz yerler arasındadır.Burada verceğimiz serbest zaman sonrası Belirlediğimiz saate otobüsümüzde buluşarak İZMİR ‘e dönüş yolculuğumuz için yola çıkıyoruz. ANTALYA KORKUTELİ, ACIPAYAM, SERİNHİSAR’a geliyoruz. Burada vereceğimiz leblebi alışveriş molası sonrasıDENİZLİ üzerinden yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından akşam saatlerinden güzel İZMİR’imize geliyoruz.